Kariera
Adwokat / Radca prawny / Aplikant

Kancelaria DSK Depa Szmit Kuźmiak Jackowski sp. k. rozbudowuje zespół procesowy

i poszukuje osób do współpracy na stanowisku:

ADWOKAT  /  RADCA PRAWNY

oraz

APLIKANT ADWOKACKI  /  APLIKANT RADCOWSKI

Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

 – prowadzenie procesów cywilnych

 – przygotowywanie opinii prawnych

 – tworzenie regulaminów i umów

 – współpraca z działami obsługi konsumentów

 – bieżące wsparcie prawne przedsiębiorstw

CZEGO OCZEKUJEMY:

 – trzyletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu postepowań cywilnych i obsłudze przedsiębiorstw (dwuletnie w wypadku aplikantów)

 – bardzo dobra znajomość przepisów prawa z zakresu postępowania cywilnego, handlowego i konsumenckiego

CENIONE UMIEJĘTNOŚCI:

 – zdolności negocjacyjne

 – swoboda wypowiedzi

 – dobra organizacja pracy

 – dyspozycyjność

 – samodzielność i inicjatywa

 – umiejętność pracy w zespole

 – umiejętność pracy pod presją czasu

 – praktyczna umiejętność obsługi komputera (w szczególności MS Word i MS Excel)

 – prawo jazdy kategoria B

 – bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)

CO OFERUJEMY:

 – pracę w młodym, dynamicznym zespole

 – możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

 – pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach

 – interesujące warunki pracy i wynagradzania

 – pracę z klientami będącymi liderami w swojej branży

Naciśnięcie przycisku „WYŚLIJ” jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych podanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez DSK Depa Szmit Kuźmiak Jackowski Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że:

Administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa w dokumentach aplikacyjnych jest DSK Depa Szmit Kuźmiak Jackowski Sp. k. z siedzibą w Poznaniu.

Adres do kontaktu – DSK Depa Szmit Kuźmiak Jackowski Sp. k. z siedzibą w Poznaniu, e-mail: rekrutacja@dsk-kancelaria.pl.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Dane będą przetwarzane wyłącznie do realizacji procesu rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Dane będą przetwarzane przez czas trwania tego postępowania, a później w zależności od tego jakie będą jego rezultaty, albo zasilą bazę danych naszych pracowników i będą dalej przetwarzane w związku z realizacją umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej albo zostaną usunięte w terminie 90 dni od dnia zakończenia rekrutacji.

Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, z którego zostały przesłane dokumenty rekrutacyjne, na adres: rekrutacja@dsklegal.pl.

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia.

Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Przysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa (dane adresowe organu: Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).