transport publiczny
Konflikty na lini pasażer-organizator

Mediacje na linii pasażer - organizator transportu publicznego to mocna strona DSK Legal. Reprezentujemy naszych klientów, dbając o ich dobry wizerunek, a jednocześnie uwzględniając skuteczność działania.

 

Eksperci z DSK Legal służą bogatym doświadczeniem w zakresie reprezentowania organizatorów transportu publicznego w sporach sądowych oraz udzielania porad prawnych podczas rozwiązywania konfliktów pomiędzy przewoźnikiem a pasażerem. Każdą sprawę prowadzimy z najwyższą starannością, w trosce o realizację celów biznesowych Klienta. Dbając o pełną ochronę interesów, w każdej sytuacji staramy się nie tylko przedstawić możliwie najlepsze rozwiązanie, ale również doprowadzić do jego osiągnięcia.

pozostałe zakresy branży

skontaktuj się z ekspertem

Anna Kasztelan

  • Specjalista ds. windykacji

Katarzyna Olczak

  • Dyrektor ds. finansowych Działu Zarządzania Wierzytelnościami

Marta Lasota

  • Manager ds. Zarządzania Wierzytelnościami
  • Prawnik

Natalia Cieplińska

  • Dyrektor Działu Korporacyjnego i Prawa IT
  • Radca prawny

success story wszystkie

Masowa Windykacja Należności
W celu realizacji zlecenia Kancelaria DSK podjęła działania dopasowane zarówno do potrzeb Klienta jak i do charakteru wierzytelności będącej przedmiotem windykacji, np. w sprawach nie budzących wątpliwości wytaczane było powództwo za pośrednictwem Elektronicznego Postępowania Upominawczego. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania kancelaria zminimalizowała opóźnienia, a co za tym idzie sprawnie i szybko wymieniała dane z e-Sądem, nie łamiąc przy tym zasad...
czytaj

publikacje wszystkie